جلسه سوم – آموزش HTML و CSS

html & CSS

با سلام و احترام خدمت همه کاربران عزیز سایت زنگ کلاس.
همانطوری که در جلسه قبل دیدید ما آمدیم چندین تگ بر کاربرد در زبان برنامه نویسی HTML را به شما آموزش دادیم و کاربرد هر یک را به طور مختصر به شما آموزش دادیم.حال در این آموزش ما می خواهیم با آموزش های قبلی یک فرم زیبا برای شما طراحی کنیم و چنیدن صفت جدید مانند Margin، Padding، Border و Border-Radius را به شما آموزش می دهیم و می بینید با همین چند تگ ساده و صفت هایی که دارن چقدر زیبا یک فرم زیبا می توان طراحی کرد.
پس با همراه باشید.

از اینکه تا با این لحظه ما رو دنبال کردید صمیمانه خرسندیم. شما می توانید ما را در شبکه های مجازی تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید و از آخرین خبر های سایت مطلع شوید و برای دریافت این ویدیوو های آموزشی می توانید به کانال آپارات و یا یوتیوب زنگ کلاس مراجعه کنید.
با تشکر از همراهی شما.

ابراهیم رعیت پرور

ابراهیم رعیت پرور هستم برنامه نویس دات نت. از سال 1382 با برنامه نویسی آشنا شدم و الان نزدیک به 10 ساله دارم به طور حرفه ای برنامه نویسی میکنم و برنامه های زیادی رو تو پلتفرم ویندوز با سی شارپ و کیوت و دلفی پیاده کردم و دوست دارم تجربه خودم در این بازار رو به همه کاربران زنگ کلاس تقسیم کنم. امیدوارم در این راستا بتوانم کمک شایانی به همه کاربران عزیز سایت زنگ کلاس انجام بدم و همه دوستان عزیز به راحتی و با کمترین هزینه ممکن وارد به دنیای زیبای برنامه نویسی بشوند.با تشکر ابراهیم رعیت پرور تلوکی

    نوشته‌های مرتبط

    دیدگاه‌ها