ساخت کتابخانه سفارشی و انتقال آن به Nuget شخصی

ساخت کتابخانه سفارشی و انتقال آن به Nuget شخصی

با سلام و احترام خدمت همه کاربران عزیز سایت زنگ کلاس.
همانطوری که در ویدیو آموزشی ساخت کتابخانه سفارشی برای تسریع در تولید نرم افزار به شما آموزش داده بودیم، شما توانستید برای خود یک کلاس سفارشی بسازید ولی خود استفاده از DLL کلاس سفارشی خود یک چالش است و چطور به انتشار گذاشتن این کلاس در یک ارگان یا شرکت که همه برنامه نویس ها به آندست رسی داشته باشند کار سختی است از این رو به شما آموزش می دهیم که چطور یک Nuget داخلی برای خود یا شرکت خود بسازید و کلاسهای ساختهشده را به چه صورتی در آنجا بزارید که تمام برنامه نویس ها به راحتی بهآن دسترسی داشته و به راحتی به پروژ های خود اضافه کنند.
پس با همراه باشید.

از اینکه تا با این لحظه ما رو دنبال کردید صمیمانه خرسندیم. شما می توانید ما را در شبکه های مجازی تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید و از آخرین خبر های سایت مطلع شوید و برای دریافت این ویدیوو های آموزشی می توانید به کانال آپارات و یا یوتیوب زنگ کلاس مراجعه کنید و برای دریافت سورس کد این آموزش از کانال تلگرامی و یا گیت هاپ ما می توانید استفاده کنید..
با تشکر از همراهی شما.

ابراهیم رعیت پرور

ابراهیم رعیت پرور هستم برنامه نویس دات نت. از سال 1382 با برنامه نویسی آشنا شدم و الان نزدیک به 10 ساله دارم به طور حرفه ای برنامه نویسی میکنم و برنامه های زیادی رو تو پلتفرم ویندوز با سی شارپ و کیوت و دلفی پیاده کردم و دوست دارم تجربه خودم در این بازار رو به همه کاربران زنگ کلاس تقسیم کنم. امیدوارم در این راستا بتوانم کمک شایانی به همه کاربران عزیز سایت زنگ کلاس انجام بدم و همه دوستان عزیز به راحتی و با کمترین هزینه ممکن وارد به دنیای زیبای برنامه نویسی بشوند.با تشکر ابراهیم رعیت پرور تلوکی

    نوشته‌های مرتبط

    دیدگاه‌ها