جلسه ششم – آموزش HTML و CSS

html & CSS

با سلام و احترام خدمت همه کاربران عزیز سایت زنگ کلاس.
همانطوری که در جلسه قبل دیدید، به واسطه چندین استایل ساده و تگ input با تایپ های مختلف توانستیم یک صفحه لاگین زیبا طراحی کنیم، ولی با همان چند خط کد ساده ولی استایل دهی به روش inline متاسفانه کد ما بسیار کثیفو خوانایی کمی دارد، از اینرو در این جلسه ما قصد داریم شما را با تگ Style و بعد از آن هم CSS آشنا کنیم تا ببینید که چقدر در کدنویسی تمیز و کدنویسی حرفه ای تاثیردارد.
پس با همراه باشید.

از اینکه تا با این لحظه ما رو دنبال کردید صمیمانه خرسندیم. شما می توانید ما را در شبکه های مجازی تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید و از آخرین خبر های سایت مطلع شوید و برای دریافت این ویدیوو های آموزشی می توانید به کانال آپارات و یا یوتیوب زنگ کلاس مراجعه کنید.
با تشکر از همراهی شما.

ابراهیم رعیت پرور

ابراهیم رعیت پرور هستم برنامه نویس دات نت. از سال 1382 با برنامه نویسی آشنا شدم و الان نزدیک به 10 ساله دارم به طور حرفه ای برنامه نویسی میکنم و برنامه های زیادی رو تو پلتفرم ویندوز با سی شارپ و کیوت و دلفی پیاده کردم و دوست دارم تجربه خودم در این بازار رو به همه کاربران زنگ کلاس تقسیم کنم. امیدوارم در این راستا بتوانم کمک شایانی به همه کاربران عزیز سایت زنگ کلاس انجام بدم و همه دوستان عزیز به راحتی و با کمترین هزینه ممکن وارد به دنیای زیبای برنامه نویسی بشوند.با تشکر ابراهیم رعیت پرور تلوکی

    نوشته‌های مرتبط

    دیدگاه‌ها