جلسه هفتم – آموزش HTML و CSS

html & CSS

با سلام و احترام خدمت همه کاربران عزیز سایت زنگ کلاس.
خوب دوستان همان طوری که در جلسه شش آموزش HTML و CSS دیدید ما شروع به طراحی یک پروژه ساده کردیم و اساس اولیه سایت یا همون Basic اولیه صفحه اول را زدیم. در این قسمت می خواهیم وارد فاز بعدی یعنی زیبا سازی سایت بشویم و قسمت اول سایت که همان هدر سایت باشد را طراحی کنیم و با صفت های جدید و نوع طراحی های زیبا آشنا بشویم.
پس با همراه باشید.

از اینکه تا با این لحظه ما رو دنبال کردید صمیمانه خرسندیم. شما می توانید ما را در شبکه های مجازی تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید و از آخرین خبر های سایت مطلع شوید و برای دریافت این ویدیوو های آموزشی می توانید به کانال آپارات و یا یوتیوب زنگ کلاس مراجعه کنید.
با تشکر از همراهی شما.

ابراهیم رعیت پرور

ابراهیم رعیت پرور هستم برنامه نویس دات نت. از سال 1382 با برنامه نویسی آشنا شدم و الان نزدیک به 10 ساله دارم به طور حرفه ای برنامه نویسی میکنم و برنامه های زیادی رو تو پلتفرم ویندوز با سی شارپ و کیوت و دلفی پیاده کردم و دوست دارم تجربه خودم در این بازار رو به همه کاربران زنگ کلاس تقسیم کنم. امیدوارم در این راستا بتوانم کمک شایانی به همه کاربران عزیز سایت زنگ کلاس انجام بدم و همه دوستان عزیز به راحتی و با کمترین هزینه ممکن وارد به دنیای زیبای برنامه نویسی بشوند.با تشکر ابراهیم رعیت پرور تلوکی

    نوشته‌های مرتبط

    دیدگاه‌ها