جلسه دهم – پیاده سازی یک تمرین ساده در پایتون

آموزش رایگان پایتون

با سلام و احترام خدمت همه کاربران عزیز سایت زنگ کلاس.
خوب دوستان ما در جلسه های قبلی آمدیم مواردی را آموزش دادیم حال میخواییم یک تمرین ساده را با این آموزش هایی که داشتیم را پیاده کنیم تا ببینید چقدر ساده می توان یک پروژه را پیاده کرد. شرح پروژه هم به این صورت است که ما یک لیست داریم که نام دانشجو در آن ذخیر می شود و عملیات اضافه کردن حذف کردن و نمایش تمام دانشجویان را انجام می دهد.
بعد اتمام این ویدیوی آموزشی شما می توانید این پروژه را پیاده کرده و ۲ بخش ویرایش دانشجو و جستجوی یک دانشجو خاص را نیز پیاده سازی کنید.
پس با ما همراه باشید.

از اینکه تا با این لحظه ما رو دنبال کردید صمیمانه خرسندیم. شما می توانید ما را در شبکه های مجازی تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید و از آخرین خبر های سایت مطلع شوید و برای دریافت این ویدیوو های آموزشی می توانید به کانال آپارات و یا یوتیوب زنگ کلاس مراجعه کنید.
با تشکر از همراهی شما.

ابراهیم رعیت پرور

ابراهیم رعیت پرور هستم برنامه نویس دات نت. از سال 1382 با برنامه نویسی آشنا شدم و الان نزدیک به 10 ساله دارم به طور حرفه ای برنامه نویسی میکنم و برنامه های زیادی رو تو پلتفرم ویندوز با سی شارپ و کیوت و دلفی پیاده کردم و دوست دارم تجربه خودم در این بازار رو به همه کاربران زنگ کلاس تقسیم کنم. امیدوارم در این راستا بتوانم کمک شایانی به همه کاربران عزیز سایت زنگ کلاس انجام بدم و همه دوستان عزیز به راحتی و با کمترین هزینه ممکن وارد به دنیای زیبای برنامه نویسی بشوند.با تشکر ابراهیم رعیت پرور تلوکی

    نوشته‌های مرتبط

    دیدگاه‌ها