آموزش حرکت دادن یک آبجکت در سی شارپ

حرکت دادن یه آبجکت بر روی فرم

با سلام خدمت کاربر های سایت زنگ کلاس.
در این آموزش قصد داریم به شما به صورت خیلی ساده توضیح بدیم که به چه صورتی می شود یک آبجکت مثل PictureBox را بر روی فرم برنامه خود به حرکت در آورد و از این تکنیک در نرم افزار ها و بازی های خودمان استفاده کنید.

در آموزش های بعدی ما به صورت حرفه ای تری به این مورد می پردازیم که یک کاربر بتواند با استفاده از حرکت دادن کنترل ها بر روی فرم، یکبازی ساده را طراحی کند و بازی را در طی چند آموزش به صورت حرفه ای پیاده میکنیم.

امیدوارم این آموزش موردپسند شما قرار گرفته باشد. برای دریافت سورس کد میتوانید از آدرس گیت ما یا کانال تلگرامی سایت زنگ کلاس استفاده کنید.

با تشکر از همراهی شما.

ابراهیم رعیت پرور

ابراهیم رعیت پرور هستم برنامه نویس دات نت. از سال 1382 با برنامه نویسی آشنا شدم و الان نزدیک به 10 ساله دارم به طور حرفه ای برنامه نویسی میکنم و برنامه های زیادی رو تو پلتفرم ویندوز با سی شارپ و کیوت و دلفی پیاده کردم و دوست دارم تجربه خودم در این بازار رو به همه کاربران زنگ کلاس تقسیم کنم. امیدوارم در این راستا بتوانم کمک شایانی به همه کاربران عزیز سایت زنگ کلاس انجام بدم و همه دوستان عزیز به راحتی و با کمترین هزینه ممکن وارد به دنیای زیبای برنامه نویسی بشوند.با تشکر ابراهیم رعیت پرور تلوکی

    نوشته‌های مرتبط

    دیدگاه‌ها