آموزش انتقال داده بین فرم ها در سی شارپ

آموزش انتقال داده بین فرم ها در سی شارپ

با سلام و احترام خدمت همه کاربران عزیز سایت زنگ کلاس.
با یکی دیگه از آموزش های تکنیک های برنامه نویسی سی شارپ در خدمت شما دوستان هستیم. در این جلسه می خواهیم شما را با ۲ روش انتقال داده بین فرم ها آشنا کنیم وهر روش را بررسی کنیم و پیشنهادخودمانرا به شما بگوییم هر چند هر دو روش کاربردی هستند و در دنیای برنامه نویسی مورد استفاده قرار میگیرند.
پس با همراه باشید.

از اینکه تا با این لحظه ما رو دنبال کردید صمیمانه خرسندیم. شما می توانید ما را در شبکه های مجازی تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید و از آخرین خبر های سایت مطلع شوید و برای دریافت این ویدیوو های آموزشی می توانید به کانال آپارات و یا یوتیوب زنگ کلاس مراجعه کنید.
با تشکر از همراهی شما.

ابراهیم رعیت پرور

ابراهیم رعیت پرور هستم برنامه نویس دات نت. از سال 1382 با برنامه نویسی آشنا شدم و الان نزدیک به 10 ساله دارم به طور حرفه ای برنامه نویسی میکنم و برنامه های زیادی رو تو پلتفرم ویندوز با سی شارپ و کیوت و دلفی پیاده کردم و دوست دارم تجربه خودم در این بازار رو به همه کاربران زنگ کلاس تقسیم کنم. امیدوارم در این راستا بتوانم کمک شایانی به همه کاربران عزیز سایت زنگ کلاس انجام بدم و همه دوستان عزیز به راحتی و با کمترین هزینه ممکن وارد به دنیای زیبای برنامه نویسی بشوند.با تشکر ابراهیم رعیت پرور تلوکی

    نوشته‌های مرتبط

    دیدگاه‌ها