ساخت شلیک کردن تانک در سی شارپ قسمت اول

ساخت شلیک کردن تانک در سی شارپ

با سلام و احترام خدمت های کاربران عزیز سایت زنگ کلاس.
در این آموزش ویدیویی ما قصد داریم شما را با طراحی شلیک کردن یک کارکتر مثل تانک در محیط برنامه نویسی سی شارپ آشنا کنیم و چطور بتوانیم تیر های خود را مدیریت کرده که به طور همزمان در کنار هم حرکت کرده و مشکل لک شدن بازی را نداشته باشیم که به این منظور شما را با یک طراحی ساده چند نخی یا همان Multi Threading آشنا میکنیم که بتوانیم انواع بازی های تیراندازی را نیز طراحی کنیم یا به طور کلی هر بازی ای که نیاز به انجام عملیات مختلف به طور همزمان دارد را پیاده کنید.

پس ما را در ویدیوی آموزشی زیر دنبال کنید.

با تشکر که تا به این لحظه ما رو دنبال کردید. مارا در صفحات مجازی تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید تا از آخرین خبر های مربوط به دنیابی برنامه نویسی آشنا شوید.

ابراهیم رعیت پرور

ابراهیم رعیت پرور هستم برنامه نویس دات نت. از سال 1382 با برنامه نویسی آشنا شدم و الان نزدیک به 10 ساله دارم به طور حرفه ای برنامه نویسی میکنم و برنامه های زیادی رو تو پلتفرم ویندوز با سی شارپ و کیوت و دلفی پیاده کردم و دوست دارم تجربه خودم در این بازار رو به همه کاربران زنگ کلاس تقسیم کنم. امیدوارم در این راستا بتوانم کمک شایانی به همه کاربران عزیز سایت زنگ کلاس انجام بدم و همه دوستان عزیز به راحتی و با کمترین هزینه ممکن وارد به دنیای زیبای برنامه نویسی بشوند.با تشکر ابراهیم رعیت پرور تلوکی

    نوشته‌های مرتبط

    دیدگاه‌ها