برنامه تشخیص نوع مثلث در سی شارپ

برنامه تشخیص نوع مثلث در سی شارپ

با سلام و احترام خدمت های کاربران عزیز سایت زنگ کلاس.
یکی از بهترین راه حل های آموزش برنامه نویسی تمرین کردن زیاد و پیاده سازی الگوریتم های متفاوت است، از این رو در این جلسه قصد داریم یک تمرین مقدماتی ساده که بیشتر دانشجویان برنامه نویسی در روز های اول برنامه نویسی باهاش روبرو هستن را پیاده کنیم.
پیاده سازی برنامه ای که ۳ عدد از ورودی گرفته و تشخیص دهد که آیا این ۳ عدد تشکیل مثلث میدهند؟ اگر تشکیل مثلث می دهند چه نوع مثلثی است.

پس ما را در ویدیوی آموزشی زیر دنبال کنید.

با تشکر که تا به این لحظه ما رو دنبال کردید. مارا در صفحات مجازی تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید تا از آخرین خبر های مربوط به دنیابی برنامه نویسی آشنا شوید.

ابراهیم رعیت پرور

ابراهیم رعیت پرور هستم برنامه نویس دات نت. از سال 1382 با برنامه نویسی آشنا شدم و الان نزدیک به 10 ساله دارم به طور حرفه ای برنامه نویسی میکنم و برنامه های زیادی رو تو پلتفرم ویندوز با سی شارپ و کیوت و دلفی پیاده کردم و دوست دارم تجربه خودم در این بازار رو به همه کاربران زنگ کلاس تقسیم کنم. امیدوارم در این راستا بتوانم کمک شایانی به همه کاربران عزیز سایت زنگ کلاس انجام بدم و همه دوستان عزیز به راحتی و با کمترین هزینه ممکن وارد به دنیای زیبای برنامه نویسی بشوند.با تشکر ابراهیم رعیت پرور تلوکی

    نوشته‌های مرتبط

    دیدگاه‌ها