آموزش ساخت یک آپدیتر ساده برای دیتابیس سرور با سی شارپ

آموزش ساخت یک آپدیتر ساده برای دیتابیس سرور با سی شارپ

با سلام و احترام خدمت های کاربران عزیز سایت زنگ کلاس.
یکی از مشکلاتی که برنامه نویسان فریلنسر و حتی شرکتی وجوددارد این است در مواقعیی مشتری هایی دارند که نمی توانند برای بروز رسانی بانک اطلاعاتی خود به طور مستقیم از بیرون شرکت به سرور مربوطه ریموت بزنند و تغییرات خود را اعمال کنند، از این رو ما با یک راه حل ساده میخواییم که به شما آموزش ساخت یک آپدیتر ساده برای دیتابیس سرور با سی شارپ را بدهیم که نیازی نباشد مسئول فناوری ارتباطات هر باری فایل های ارسال ما را یک به یک بر روی سرور اعمال کند یا نیروی شرکت خودمان به شرکت مربوطه مراجعه کند.

پس ما را در ویدیوی آموزشی زیر دنبال کنید.

همانطوری که در ویدیوی بالا ذکر شده اگه مشکلی با کانکشن استرینگ در SQL Server داشتید می توانید از لینک زیر کانکشن استرینگ های مورد نظر خودتان را پیدا کنید.
SQL Server Connection String

اگر کانکشن استرینگ برای دیتابیس های متفاوت میخوایید می توانید از لینک زیر استفاده کنید.
Connection String All

با تشکر که تا به این لحظه ما رو دنبال کردید. مارا در صفحات مجازی تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید تا از آخرین خبر های مربوط به دنیابی برنامه نویسی آشنا شوید.

ابراهیم رعیت پرور

ابراهیم رعیت پرور هستم برنامه نویس دات نت. از سال 1382 با برنامه نویسی آشنا شدم و الان نزدیک به 10 ساله دارم به طور حرفه ای برنامه نویسی میکنم و برنامه های زیادی رو تو پلتفرم ویندوز با سی شارپ و کیوت و دلفی پیاده کردم و دوست دارم تجربه خودم در این بازار رو به همه کاربران زنگ کلاس تقسیم کنم. امیدوارم در این راستا بتوانم کمک شایانی به همه کاربران عزیز سایت زنگ کلاس انجام بدم و همه دوستان عزیز به راحتی و با کمترین هزینه ممکن وارد به دنیای زیبای برنامه نویسی بشوند.با تشکر ابراهیم رعیت پرور تلوکی

    نوشته‌های مرتبط

    دیدگاه‌ها