چطور بدانیم در اینستاگرام به چه کسانی درخواست دوستی دادیم

چطور بدانیم در اینستاگرام به چه کسانی درخواست دوستی دادیم

با سلام و احترام خدمت همه کاربران عزیز سایت زنگ کلاس.
یکی از چالش هایی که کاربران اینستاگرام دارن این است که شاید من تعداد زیادی از افراد را درخواست دوستی دادم ولی جوابی دریافت نکرده ایم، یعنی نه ما را رد درخواست کرده است و یا پذیرفته اند و شما هم به یاد ندارید که به چه کسانی در خواست دوستی داده اید. از این رو اینستاگرام یک راه حلی برای نمایش لیست کسانی که هنوز به شما جوابی نداده اند دارد.

تصویر شماره ۱

پروفایل اینستاگرام

برای نمایش لیست درخواست های خودتان اول وارد اینستاگرام شوید و مانند تصویر شماره وارد پروفایل خودتان شوید و در بالا صفحه بر روی منوی همبرگری که به شکل ۳ خط روی هم است کلیک کنید.

تصویر شماره ۲

تنظیمات اینستاگرام

از منو باز شده که در تصویر شماره ۲ می بینید بر روی تنظیمات یا Setting کلیک کنید تا وارد صفحه تنظیمات اینستاگرام شوید.

تصویر شماره ۳

تنظیمات امنیتی اینستاگرام

از منوی تنظیمات باز شده که در تصویر شماره ۳ می بینید بر روی گزینه Security کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی شوید.

تصویر شماره ۴

دسترسی به داد های اینستا گرام

بعد از باز شدن صفحه Security با صفحه ای مانند عکس شماره ۴ روبرو می شوید که باید وارد بخش Acess Data شوید کهبه شما گزارشاتی مانند چه کسانی را بلاک کردید چه کسانی را فالو کردید و چه کسانی شما را فالو کرده اند و … را می توان دید.

تصویر شماره ۵

گزارش های اینستاگرام

حال در صفحه باز شده کمی پایین بیایید تا به بخش Connections برسید همانطوری که در عکس شماره ۵ می بینید اولین گزینه این بخش Current Follow Request می باشد که با زدن View All می توان لیست کامل را دید.

تصویر شماره ۶

لیست فالو کرده ها در اینستاگرام

خروجی کار را در تصویر شماره ۶ می بینید که لیستی از کسانی که فالو کرده ایم و هنوز جوابی نداده اند را داریم که می توانیم این نام ها را در قسمت جستجوی اینستاگرام جستجو کرد و بعد از پیدا شدن آن درخواست خود را لغو کنیم.

از اینکه تا با این لحظه ما رو دنبال کردید صمیمانه خرسندیم. شما می توانید ما را در شبکه های مجازی تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید و از آخرین خبر های سایت مطلع
شوید و برای دریافت این ویدیوو های آموزشی می توانید به کانال آپارات و یا یوتیوب زنگ کلاس مراجعه کنید.
با تشکر از همراهی شما.

ابراهیم رعیت پرور

ابراهیم رعیت پرور هستم برنامه نویس دات نت. از سال 1382 با برنامه نویسی آشنا شدم و الان نزدیک به 10 ساله دارم به طور حرفه ای برنامه نویسی میکنم و برنامه های زیادی رو تو پلتفرم ویندوز با سی شارپ و کیوت و دلفی پیاده کردم و دوست دارم تجربه خودم در این بازار رو به همه کاربران زنگ کلاس تقسیم کنم. امیدوارم در این راستا بتوانم کمک شایانی به همه کاربران عزیز سایت زنگ کلاس انجام بدم و همه دوستان عزیز به راحتی و با کمترین هزینه ممکن وارد به دنیای زیبای برنامه نویسی بشوند.با تشکر ابراهیم رعیت پرور تلوکی

    نوشته‌های مرتبط

    دیدگاه‌ها