جلسه دوم – آموزش HTML و CSS

html & CSS

با سلام و احترام خدمت همه کاربران عزیز سایت زنگ کلاس.
همانطوری که در جلسه قبل دیدید ما مفاهیم اولیه HTML و CSS را بیان کردیم و به سما آموزش دادیم چطور یک سند HTML درست کنید و خودتان را برای طراحی صفحات وب آماده کنید.
حال در این جلسه ما شما را با چندین تگ پر کاربرد آشنا می کنیم و کاربرد هر یک را بیان می کنیم تا شما آماده باشید که در جلسه های بعدی با همین چند دستور صفحه هایی را طراحی کنید و به مرور زمان این صفحات را زیبا تر و کاربردی تر می کنیم.
پس با همراه باشید.

از اینکه تا با این لحظه ما رو دنبال کردید صمیمانه خرسندیم. شما می توانید ما را در شبکه های مجازی تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید و از آخرین خبر های سایت مطلع شوید و برای دریافت این ویدیوو های آموزشی می توانید به کانال آپارات و یا یوتیوب زنگ کلاس مراجعه کنید.
با تشکر از همراهی شما.

ابراهیم رعیت پرور

ابراهیم رعیت پرور هستم برنامه نویس دات نت. از سال 1382 با برنامه نویسی آشنا شدم و الان نزدیک به 10 ساله دارم به طور حرفه ای برنامه نویسی میکنم و برنامه های زیادی رو تو پلتفرم ویندوز با سی شارپ و کیوت و دلفی پیاده کردم و دوست دارم تجربه خودم در این بازار رو به همه کاربران زنگ کلاس تقسیم کنم. امیدوارم در این راستا بتوانم کمک شایانی به همه کاربران عزیز سایت زنگ کلاس انجام بدم و همه دوستان عزیز به راحتی و با کمترین هزینه ممکن وارد به دنیای زیبای برنامه نویسی بشوند.با تشکر ابراهیم رعیت پرور تلوکی

    نوشته‌های مرتبط

    دیدگاه‌ها