جلسه سوم – آموزش مقدماتی پایتون (python) – شرط (if elif else)

آموزش رایگان پایتون

با سلام و احترام خدمت همه کاربران عزیز سایت زنگ کلاس.
همانطوری که در جلسه دوم پایتون مقدماتی به شما کاربران عزیز مفهوم اولیه متغیر ها در پایتون را آموزش دادیم و توانستید چند برنامه ساده به وسیله دستور ورودی و خروجی و متغیرها پیاده کنید.
حال شما کاربران عزیز در این جلسه با مفهوم شرط یا همون if در پایتون آشنا می شوید و با هم چندین مثال ساده را پیاده می کنیم. فقط باید این مورد را در نظر داشته باشید با نگاه کردن فیلم دلیل یادگیری شما دوستان عزیز نمی باشد و باید بعد از دیدن این ویودیوی آموزشی حتما خودتان چندین بار کد ها را پیاده کرده و برای خود مثال های جدیدتری را پیاده کنید.
پس با ما همراه باشید.

از اینکه تا با این لحظه ما رو دنبال کردید صمیمانه خرسندیم. شما می توانید ما را در شبکه های مجازی تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید و از آخرین خبر های سایت مطلع شوید و برای دریافت این ویدیوو های آموزشی می توانید به کانال آپارات و یا یوتیوب زنگ کلاس مراجعه کنید.
با تشکر از همراهی شما.

ابراهیم رعیت پرور

ابراهیم رعیت پرور هستم برنامه نویس دات نت. از سال 1382 با برنامه نویسی آشنا شدم و الان نزدیک به 10 ساله دارم به طور حرفه ای برنامه نویسی میکنم و برنامه های زیادی رو تو پلتفرم ویندوز با سی شارپ و کیوت و دلفی پیاده کردم و دوست دارم تجربه خودم در این بازار رو به همه کاربران زنگ کلاس تقسیم کنم. امیدوارم در این راستا بتوانم کمک شایانی به همه کاربران عزیز سایت زنگ کلاس انجام بدم و همه دوستان عزیز به راحتی و با کمترین هزینه ممکن وارد به دنیای زیبای برنامه نویسی بشوند.با تشکر ابراهیم رعیت پرور تلوکی

    نوشته‌های مرتبط

    دیدگاه‌ها